background

ALEKOM telefony, akcesoria, laptopy, konsole

O telefonach wiemy wszystko.
Na rynku od 2002 roku.

Skup telefonów Gorzów Wielkopolski

Chcesz sprzedać swój telefon, komputer albo laptop? W AleKom zajmujemy się skupem smartfonów, tabletów, laptopów i podobnych sprzętów elektronicznych. Skupujemy urządzania zarówno od klientów indywidualnych, jak i od firm. Chcesz szybko zdobyć gotówkę za nieużywany sprzęt? Przyjdź na ulicę Starą 2 w Gorzowie Wielkopolskim do salonu AleKom, pozbądź się niechcianego sprzętu i odbierz za niego pieniądze!

Skup telefonów, komputerów, laptopów – sprzedaj nieużywane urządzenia!

AleKom to nie tylko naprawa telefonów, ale też skup telefonów, komputerów i laptopów. W Gorzowie Wielkopolskim to najlepszy punkt skupu urządzeń, takich jak telefony, smartfony, komputery, laptopy czy tablety. Transakcja jest bezpieczna i ekspresowa – już dziś odwiedź nas w Gorzowie Wielkopolskim i pozwól nam zaproponować Ci satysfakcjonującą Cię ofertę. Jak wygląda skup telefonów i innych urządzeń w naszym salonie? Proces zakupu zaczynamy od dokładnej wyceny sprzętu. W ten sposób możesz poznać wartość rynkową telefonu lub komputera, który chcesz zamienić na gotówkę. Dzięki dokładnej analizie stanu urządzenia możemy zaproponować Ci uczciwą cenę, która odzwierciedli stan techniczny czy aktualność i popularność modelu. Skupujemy zarówno nowe telefony i sprzęty, jak i używane, które wymagają drobnych napraw serwisowych. Trzymasz w szufladzie nieużywany smartfon, który przestał Ci być potrzebny? Teraz możesz na nim zarobić, jednocześnie dając mu drugie życie. Nie tylko zyskujesz dodatkową gotówkę, ale i troszczysz się o środowisko naturalne. Oferujemy skup nowych i używanych telefonów w Gorzowie Wielkopolskim.

Przyjdź do nas ze swoim telefonem lub laptopem – skupujemy urządzenia od osób prywatnych oraz firm. Oferujemy najlepsze ceny skupu w mieście. Nie wierzysz? Zadzwoń i sprawdź nas – 95 720 46 83!

Jakie urządzenia skupujemy?

Skupujemy wszystkie modele dostępne na rynku, telefony działające na systemie Android czy iOS. Oferujemy skup telefonów iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi i wiele więcej. Urządzenia skupujemy na przejrzystych i  jasnych zasadach, w AleKom masz pewność bezpieczeństwa zawieranej transakcji i najlepszej ceny skupu. A może potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do obecnie używanego sprzętu? W AleKom znajdziesz najtańsze akcesoria GSM – przyjdź i sprawdź!

Masz więcej urządzeń do pozostawienia w skupie telefonów AleKom? Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę. Skupujemy również większe ilości telefonów.